Usługa pomiaru barwy

Jako dystrybutor aparatów do pomiaru barwy proponujemy pomiar próbek w naszym laboratorium, jako atrakcyjną cenowo alternatywę dla zakupu urządzenia.
10923663_1516138791985519_7284399395142045636_oFirma Biosens wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i pozwala na korzystanie z szerokiej gamy instrumentów. W przypadku zaawansowanych pomiarów i analiz, które  nie uzasadniają potrzeby zakupu zaawansowanego sprzętu dla pojedynczej lub tymczasowej analizy, umożliwiamy usługę pomiary barwy lub wypożyczenie spektrofotometru.
Oprócz wykonania pomiarów proponujemy również specjalistyczną ocenę danych pomiarowych, doradztwo techniczne oraz ekspertyzy specjalistyczne.

Możliwość wykonania pomiarów i wypożyczenie sprzętów pozwala na:
-eliminację potrzeby nabycia sprzętu do rzadko wykonywanych badań
-wykonywanie pomiarów przez przeszkolony personel, wyspecjalizowany w pomiarze barwy i posiadający doświadczenie w stosowanych metodach.
-obniża koszty badań wykonywanych w laboratorium.
1. Jakie badania wykonujemy
-pomiar różnego rodzaju próbek przy użyciu aparatów firmy HunterLab w dostępnych skalach
CIE XYZ, HunterLab, CIE L*a*b*, Yxy), różnic wyników, różnic barwy , wskaźników żółtości YI (ASTM D1925), białości (E313), Z%, jasności.
-wykonywanie opisów pomiarów oraz porównań wyników
-rozstrzyganie sporów konsumenckich dotyczących barwy
-oznaczanie parametrów danego koloru służące jako wzorzec
-kontrola dostaw materiałów kolorowych (barwniki, granulat, farby itp.)
2. Leasing
Oferowany przez firmę Biosens leasing pozwala na efektywne finansowanie inwestycji, niewymagające inwestycji środków własnych. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z nami.
3. Szkolenia
Jako doświadczeni specjaliści w pomiarze barwy, zapewniamy kompleksowe szkolenia z pomiaru barwy dla nowych, jak i dla wieloletnich użytkowników.
Chcąc dzielić się naszym doświadczeniem i rozwiązaniami w rynku pomiaru barwy prowadzimy szkolenia z zakresu: teoretycznej wiedzy o pomiarze barwy, szkolenia z wykorzystaniem aparatów HunterLab oraz oprogramowania.

Pozdrawiamy, biosens.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*