Czy moje oprogramowanie EasyMatch QC jest zgodne z Windows 10? Upgrade oprogramowania EasyMatch QC.

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy obecnie zainstalowane oprogramowanie EasyMatch QC jest zgodne z systemem operacyjnymi Windows 10. Na starym komputerze uruchom oprogramowanie EasyMatch i przejdź do Help/About (Pomoc / O programie) i sprawdź jaka wersja programu jest zainstalowana. Wersje oprogramowania od 4.85 są zgodne z Windowsem 10.

Jeśli Twoja wersja EasyMatch nie jest kompatybilna, skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o aktualizacji. W zapytaniu e-mail podaj numer seryjny czujnika i numer wersji EasyMatch QC.

Jeśli posiadasz wersję zgodną z Windows 10, możesz przystąpić do jej instalacji na nowym komputerze.

Aby zainstalować EasyMatch QC z dysku CD na nowym komputerze należy wykonać następujące kroki:

  1. W przypadku instalacji oprogramowania EasyMatch QC w sieci lub na lokalnym komputerze osoba przeprowadzająca instalację musi mieć przyznane uprawnienia administratora zarówno na starym, jak i na nowym komputerze.
  2. Na starym komputerze skopiuj podfoldery: Jobs, Job Templates i Reports (lokalizacja c:\HunterLab\EasyMatch QC) na dysk USB.
  3. Wyjmij klucz sprzętowy z portu USB na starym komputerze i przenieś go na nowy komputer.
  4. Na nowym komputerze zainstaluj oprogramowanie EZMQC z płyty CD. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować oprogramowanie EasyMatch QC do końca. Należy pamiętać, że przed zakończeniem instalacji musi zostać wyświetlony komunikat ?instalacja zakończona powodzeniem?.
  5. Skopiuj foldery Jobs, Job Templates i Reports nagrane na dysku USB do tej samej lokalizacji na nowym komputerze(c:\HunterLab\EasyMatch QC). Nadpisz obecne pliki, jeśli to konieczne.
  6. Zainstaluj klucz sprzętowy.
  7. Uruchom EasyMatch QC i zainstaluj czujnik. Nie powinno to mieć wpływu na pliki tworzone przez użytkowników takie jak zadania, szablony zadań i raporty.
  8. Po standaryzacji urządzenia możesz przystąpić do pomiarów.

Pozdrawiam,

Marcin Guz, Biosens